Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moltor
Se svým bratrem Fluriousem šel po Koruně Auroře a stalo se z něj toto. Oproti svému bratrovi si užívá horka a osidluje horké oblasti jako například lávové propasti. Nosí meče. Někdy je přechytračen svým bratrem a je napadán, že ho zrazuje. Nechce nic jiného než získat Korunu Auroru a vyšachovat svého bratra. Někdy pracuje s Fluriousem, ale většinou sám, dokud se Fluriouse nepokusí sabotovat jeho plán. Když se jeho sopková nora začala rozpadat kvůli Fluriousově drahokamu, Moltor se rozhodl vést své Lávové Ještěry do boje všechno nebo nic za získáním zbývajících drahokamů. Mack přišel, aby získal korunu od Moltora a boj skončil, když ostatní Strážci vyzvedli Macka. Když sotva přežil destrukci své nory, přišel k Fluriousovi s Tyzonnovou snoubenkou Vellou a korunou. Ve svém oslabeném stavu byl Flurious lehce schopen ho zmrazit, rozbít ho na kousky a vzít korunu.
 

Lávoví Ještěři
Dračí stvoření, které slouží Moltorovi. Každý z nich má meč. Můžou jich být tisíce. Moltor je někdy nechává bojovat proti sobě, aby vybral toho nejsilnějšího k vylepšení. Moltor je také používá k dělání rozsáhlých projektů jako stavění robotů.

 

 

Obrovská Mořská Příšera
Obří monstrum, které se vynořilo z moří, poté, co bylo povoláno Moltorem, aby zaútočilo poté, co byla Andrew zachráněn Strážci. Ačkoliv byl poražen Drivemax Megazordem, Moltor aktivoval sebedestrukci monstra, aby odpálil Megazord a zabil Strážce, ale Drivemax Megazord odkopl monstrum pryč, než explodovalo. Toto monstrum bylo navrženo podle původního Ultrazordu z "Mighty Morphin Power Rangers."

"Kick Into Overdrive, Část 2"

 

Monstrum ze Stroje na Počasí
Moltor vytvořil počasí ovládající přístroj, který se porouchal, když byl použit s lidskou technologií bez řádného nastavení a tak začal měnit celou oblast ve zmrzlou prázdnotu. Brzy nato se Stroj na Počasí transformoval v ničemné monstrum, které Strážcům dalo těžké časy, dokud nebylo zničeno Drivemax Megazordem Vrtákovou Formací skrze jeho centrum. Toto monstrum připomínalo Replikový Megazord z "Power Rangers Dino Thunder."

"Weather or Not"
 

Volcan
Byl Lávový Ještěr, který se ukázal býti nejsilnějším mezi ostatními a Moltor ho transformoval v mocné vulkánové monstrum. Jeho mise byla ukrást šupinu Ohnivého Srdce, při transportu do Hartfordovy vily. Byl příliš mocný pro Strážce, dokud nezjistili, že ho mohou zranit zaútočením na jeho záda. Moltorův plán byl použít šupinu k posílení svého monstra v nepřemožitelnou šelmu vystavením šupiny vzrůstající teplotě továrny. Ale šupina byla z budovy ukradena, aby se zabránilo explozi budovy použitím Drivemax Megazordu Cementové Formace. Strážci získali šupinu pro novou Obrannou Vestu a zničili Volcana novým Vrtákovým Blasterem. Valconův design je založen na Galaktickém Megazordu z "Power Rangers Lost Galaxy."

"At All Cost"

Moltorův Robot
Obrovský bezejmenný robot vytvořený a pilotovaný samotným Moltorem. Měl ohromnou sílu. Tento robot mohl také střílet paprsky ze zbraně. Mohl také vystřelit řetězy, které mohly omotat nepřítele, kterým byl Mack uvnitř Drivemax Megazordu. Byl zničen Super Drivemax Megazordem. Byl založen na Kentaurus Megazordu z "Power Rangers Lost Galaxy."

"Follow The Ranger"

 


Dragonizer
Dračí obrovský robot vytvořený Moltorem, který nosí bumerang. Byl použit zatímco Moltor a Flurious měli svou dočasnou alianci ke zničení Strážců. Dragonizer byl nejprve pilotován Lávovými Ještěry k poražení Drivemax Megazordu a později pilotován samotným Fluriousem, když byl Dragonizer zničen Super Drivemax Megazordem. Dragonizer je založen na Stratoforce Megazordu z "Power Rangers Lost Galaxy."

"Follow The Ranger"

 

Scaletex
Toto obrněné stvoření bylo povoláno Moltorem, aby chytlo  Kamdora a Miratrix. Získal od nich Starodávný Svitek a přinesl ho zpět Moltorovi. Během jeho boje se Strážci, Kamdor a Miratrix zasáhli jeskyni, čímž způsobili, že spadly kameny a pohřbily Scaletexe. Scaletex nikdy neunikl ze svého hrobu a nikdy již nebyl spatřen, takže se předpokládá, že byl zničen. Byl založen na Dračím Zordu v Bojovém Módu z "Mighty Morphin Power Rangers."

"Lights, Camera, Dax"


Tyzonn
Moltor změnil Merkuriána jménem Tyzonn na dračí monstrum a použil ho k získání svitku od Strážců. Když napadl Macka, Svitek se roztrhl a Tyzonn odešel s větší částí. Při pokusu získat druhou část Svitku Tyzonn pomohl ženě, než byl napaden Ronny v Transtek Brnění. Mack později pronásledoval Tyzonna, zatímco ostatní bojovali s Bulloxem. Když už Tyzonn nechtěl dále pracovat s Moltorem, Moltor je napadl oba. Mack zachránil Tyzonna a Tyzonn později odhalil svůj příběh Strážcům. Při překládání Svitku Tyzonn na něj rozlil limonádu, aby odhalil schovanou zeměpisnou délku a šířku umístění. V Indonézii se Tyzonn utkal s Bulloxem v boji a prohrával, dokud se Mack nepřidal do boje a neudělali dvojitý útok na Bulloxe. Při cestování Sonickým Zábleskem Tyzonn použil svou formu k získání Toru Diamantu uvnitř kráteru sopky. Po Bulloxově destrukci dva ze Strážci získaných Drahokamů Koruny změnily Tyzonna zpět do normálu díky informaci od Strážného Rytíře. Design Tyzonnovy dračí formy je založen na Časovém Megazordu (Červený Mód).

"Face to Face, Část 1"

Bullox
Tato čtyřoké býčí stvoření bylo povoláno Moltorem, aby pomohlo Tyzonnovi v získání Svitku od Strážců. Když se Tyzonn obrátil proti Moltorovi, bylo Bulloxovi přikázáno, aby zničil Tyzonna, který se s Mackovou pomocí dostal pryč. Ale Bullox a Moltor jim byli na stopě. Když došlo na přepadení u umístění Toru Diamantu v Indonézii, utkal se s Tyzonnem v boji, který Bullox vyhrával, dokud se nepřidal k boji Mack a společně zaútočili na Bulloxe. Jak Mack řídil Sonický Záblesk v boji proti Lávadaktylům, Bullox byl poražen Obrannou Vestou a Vrtákovým Blasterem. Moltor střelil do Bulloxe šipku, aby ho nechal vyrůst a nechal ho bojovat se Super Drivemax Megazordem a vyhrával, dokud nepřiletěl Mack v Sonickém Záblesku. Bylo zapotřebí sílu nového Drivemax Ultrazordu ke zničení Bulloxe. Je navržen podle Obranného Torozordu z "Power Rangers Lost Galaxy."

"Face to Face, Část 1"

Lávadaktylové
Trio mechanických Pterodaktylích stvoření, které byly pilotovány Lávovými Ještěry. Lávadaktylové byli schopni střílet lasery ze svých úst. Jejich první mise byla přepadnout Strážce a Tyzonna během jejich cesty za Toru Diamantem a boje proti Bulloxovi. Všichni byli zničeni Mackem v Sonickém Záblesku. Později Moltor vytvořil Kybernetického Rexe, který vypouštěl spousty Lávadaktylů. První várka byla zničena Drivemax Ultrazordem a zbytek byl zničen lodí Bojové Flotily. Jsou založeni podle Drago Zordu z "Power Rangers Dino Thunder."

"Face to Face, Část 2"

Blothgar
Tento dlouhokrký červený čínský dračí starý přítel Moltora byl v držení starodávného kompasu, který Moltor ukradl v předchozí epizodě. Mohl dýchat oheň a svést z nebe červené blesky. Použil sílu kompasu, aby mu pomohl v boji proti Strážcům. Poté ho použil, aby upravil Mackovo chi a li, aby mu přinesl smůlu. Strážci později konfrontovali Blothgara znovu a Mack použil talismany svých přátel k získání kompasu. Mack porazil Blothgara a Rose použila kompas, aby obrátila Mackovo štěstí. Moltor vhodil Blothgara do údolí, nechal ho absorbovat energii a vyrůst. Strážci povolali své Zordy. V boji Strážci použili kompas kombinovaný se Šavlí Drivemax Megazordu, aby přinesli Blothgarovi smůlu. Ten byl poté zavalen kamenem. Blothgar byl zničen Super Drivemax Megazordem. Byl založen na Serpenteře Lorda Zedda.

"Out of Luck"

Kybernetický Rex
Robotické T-Rex monstrum vytvořené a pilotované Moltorem. Mohlo kousat, střílet lasery ze svých kanónů a vypouštět spousty Lávadaktylů. Moltor požádal Strach Kočky o gyro, aby ho poháněl, ale gyro nějak nefungovalo. Poté Moltor a Strach Kočky plánovali zajmout Ronny, aby vysáli její energii jako alternativní zdroj energie. Nabitý Kybernetický Rex se ukázal býti dosti silným, aby vzdoroval a porazil Drivemax Ultrazord. Došla mu energie, když se objevila loď Bojové Flotily a Moltor se stáhl. Byl lehce poražen Bojová Flotila Megazordem. Byl založen na K-Rexovi z "Power Rangers Time Force."

"Ronny on Empty, Část I"

Magmador
Toto monstrum doprovázelo Moltora k získání Troj-Dračího Klíče v Japonsku. Může změnit svá chapadla v repliky Strážcovkých Zbraní, ačkoliv měl nejdříve potíže s duplikováním Drive Kladiva Černého Strážce, mohl také použít svá chapadla k vystopováná Troj-Dračího Klíče. Magmador byl zničen Strážným Rytířem a Vrcholovým Megazordem Jeřábovou Formací. Magamador je zaožen na Mezodon Megazordu z "Power Rangers Dino Thunder."

"Nothing to Lose"

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář