Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žralok
Speciální Hydro Vzdušné Výzvědné Plavidlo. Je to úhledné stíhačkové vozidlo. Je schopné ohromných rychlostí ve vzduchu stejně jako na vodě. Je primárním způsobem transportu pro Strážci. S.H.A.R.C. je přednostně pilotován Ronny, Žlutou Strážkyní.

Poprvé viděn v "Kick into Overdrive, Část 2"
 

Týmová Vozidla
Dax, Ronny a Will pilotují své vlastní osobní ATV, nebo motorky, zatímco Rose, Mack a každý další spojenec cestují v džípu. Strážci používají tato vozidla před bojem, než morfují.

Poprvé viděna v "Kick into Overdrive, Část 1"
 

 

Vznášedlový Motocykl
Vznášedlový Motocykl byl vyvinut Hartford Industries exkluzivně pro Černého Strážce navržený pro zemní i vzdušný boj. Může se transformovat ve vozidlo podobné helikoptéře a je vybaveno mocnými lasery.

Poprvé viděn v "Heart of Blue"
 

 

Transtek Brnění
Velmi silný stroj, který může být pilotován jakýmkoliv ze Strážců. Jeho základní mód je čtyřkolový vozidlový mód. Brnění může použít své háky k zaútočení na jakéhokoliv protivníka a zničit ho. Když se boj stupňuje, mohou Strážci transformovat brnění do Bojového Módu. Může střílet laserové paprsky z rukou a má ramenní laserové kanóny. Pro útok plnou silou se brnění zapře a poté vystřelí všechny své lasery.

                                                                  Poprvé viděno v "Lights, Camera, Dax"

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář